„Ultras Widzew” znów z oprawą
17 kwietnia 2017, 11:36 | Autor: RyanMecze na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego nie za bardzo sprzyjały oprawom, dlatego poza serpentynami przy okazji spotkania z Pilicą Przedbórz kibice Widzewa odpuszczali sobie poważniejsze oprawy.
Dużo większe możliwości daje nowy obiekt przy Piłusdskiego. Dwie choreografie prezentowano na meczu otwarcia, a w sobotę postarano się o kolejną ciekawą prezentację. Na „Zegarze” w pierwszej fazie spotkaknia rozwinięto sektorówkę przedstawiającą buldoga, znanego z kultowej już flagi „ŁÓDZKI WIDZEW”. Taki napis wylądował na dolnym płocie trybuny. Z kolei obok buldoga, który w pysku trzymał szal Legii (wykonano go ze skrojonych baraw legionistów), w górę podniesiono również czerwone i białe kartony, tworzące fajną mozaikę.
Oprócz choreaografii, fani Widzewa tego dnia znakomicie dopingowali swoją drużynę. Do śpiewów włączał się cały stadion i były momenty, że mało kto siedział na swoich krzesełkach nawet na trybunie VIP! Doping jest coraz lepszy, bo widzewiacy poznają już specyfikę nowego stadionu.
Wprowadzano także nowe elementy do repertuaru. Bardzo przyjemnie wyszło premierowe wykonanie „Islandii”, czyli wizytówki islandzkich kibiców na Euro 2016. Wymaga to jednak dalszej nauki, bo odpowiednie zsynchronizowanie całego młyna nie jest wcale takie proste. Pracować nad tym trzeba, gdyż robi to zmakomite wrażenie!
W imieniu „Ultras Widzew” dziękujemy za finansowe wsparcie i zachęcamy do wrzucania do puszek i przelewania dalszych środków na konto. Dzięki temu uda się tworzyć kolejne oprawy. Do Derbów Łodzi pozostał przecież już niecały miesiąc!






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom
Cracovia
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Ząbkovia Ząbki
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Broń Radom
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska