Zaczynamy walkę o CLJ!
17 czerwca 2017, 08:50 | Autor: RyanW sobotnie popołudnie piłkarze Macieja Kasprzaka rozpoczną walkę o awans do Centralnej Ligi Juniorów. O godzinie 17:00, w Gutowie Małym, rozpocznie się pierwsze baraże spotkanie z mistrzem Warmii i Mazur, czyli Stomilem Olsztyn.
Przeciwnik do łatwych nie należy, ale z pewnością znajduje się w zasięgu Widzewa. Tym bardziej, że w drużynie gospodarzy będzie kilka nazwisk, z którymi łódzcy kibice mieli już okazję się zapoznać. Ze Stomilem zagrają Maciej Danaburski i Mateusz Miasopust, którzy w środę debiutowali w pierwszym zespole. Będą też Kacper Pipczyński, który u Marcina Płuski grywał w meczach pucharowych i Grzegorz Brochocki, któremu szanse dawał Przemysław Cecherz.
Liczymy, że młodzi widzewiacy uniosą presję związaną z dwumeczem. Dobrze byłoby zagrać skutecznie zarówno w ofensywie, jak w i defensywie, wypracowując sobie zaliczkę, z którą później można udać się do Olsztyna. Rewanż zaplanowano na niedzielę, 25 czerwca.
Na koniec kilka słów na temat lokalizacji spotkania ze Stomilem. Zawody odbędą w Gutowie, bo drużyna Kasprzaka przez większość sezonu występowała na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. To wstyd dla Łodzi, że trzeba grać poza miastem. Miejmy nadzieję, że jesienią, z chwilą oddania ośrodka na Łodziance, tego typu problemy znikną.






Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska