Łodzianka coraz bliżej
23 czerwca 2017, 15:11 | Autor: RyanJuż niedługo piłkarze pierwszej drużyny Widzewa, a także grupy młodzieżowe, będą mogły cieszyć się z pięknego ośrodka treningowego. Pomału kończą się prace wrocławskiej firmy „Saltex” przy ul. Małachowskiego.
Boiska na popularnej Łodziance miały zostać oddane do użytku już miesiąc temu, jednak ze względów prawnych (zgłoszenia do prokuratury przez jednego z mieszkańców), inwestycja się przesunęła. Drużyna Przemysława Cecherza będzie więc musiała przygotowywać się do nowego sezonu gdzie indziej.
Niedługo jednak ośrodek w Parku 3 Maja będzie stał dla widzewiaków otworem. Wykonawca inwestycji na swoim Facebooku pochwalił się, że położona została już w całości murawa na jednym z boisk. Czekamy na finał prac!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska