Visnakovs jeszcze musi zaczekać
17 lipca 2013, 17:45 | Autor: RyanDo południa informowaliśmy, że klub związał się umowami z piątką dotychczas testowanych zawodników. Okazuje się, że oprócz Lewona Hajrapetjana, kontraktu nie parafowano jednak również z Eduardsem Visnakovsem. Na drodze do finalizacji umowy z Ormianinem stoją kwestie medyczne – takie informacje płyną z klubu. Jeżeli lewonożny piłkarz przejdzie pozytywnie badania, zostanie widzewiakiem. Bardziej skomplikowana natomiast wydaje się sprawa z łotewskim napastnikiem. Okazało się bowiem, że ustalone warunki kontraktu wybiegają poza restrykcje nałożone przez Komisję ds. Licencji Klubowych. Działacze zwrócili się więc do PZPN z prośbą o zgodę na związanie się z zawodnikiem na wynegocjowanych warunkach.
Nie wykluczone, że obaj gracze podpiszą kontrakty jeszcze przed weekendem.
Potwierdziły się także nasze przewidywania co do osoby Godwina Antwi Birago. Ghański stoper ostatecznie nie zostanie piłkarzem Widzewa.
Jeżeli chodzi o Kwieka, Tomczyka, Staronia i Kowalskiego, o których pozyskaniu pisaliśmy wcześniej, to związali się oni z klubem rocznymi umowami.
strong







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska