13 tysięcy na liczniku!
17 lipca 2017, 08:35 | Autor: Ryan
Zgodnie z przypuszczeniami licznik wskazujący ilość sprzedanych karnetów znacznie przyspieszył po uruchomieniu otwartej dystrybucji. Mimo weekendu i środka wakacji już wczoraj fani Widzewa przekroczyli barierę trzynastu tysięcy stałych wejściówek!
Do pierwszego meczu przy Piłsudskiego w rundzie jesiennej pozostały jeszcze cztery tygodnie. Prognozy są jednak jasne: karnetów zabraknie dużo wcześniej. Jeśli zarząd RTS będzie trzymał się obranego kursu, sprzedaż zakończy się na poziomie szesnastu tysięcy sztuk. Pozwoli to z jednej strony pobić własny rekord Polski z zimy, z drugiej ta też klubowi większy zarobek na biletach.
W puli znajduje się więc jeszcze tylko około trzech tysięcy karnetów. Kiedy znikną? Nie zdziwimy się, jak potrwa to maksymalnie tydzień. Zakupu można trzeba dokonać TUTAJ







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska