Lokal LV Bet oficjalnie otwarty

17 lipca 2017, 13:35 | Autor:

W poniedziałkowe południe oficjalnie otwarto zapowiadany już wcześniej pierwszy niezależny od Widzewa lokal w bryle jego stadionu. Swój punkt zaprezentowali dziś przedstawiciele LV Bet, którzy zrobili to w obecności rzecznika prasowego klubu.

Otwarty punkt będzie pierwszym tego typu w Polsce. „To dla nas ważny dzień. Miejsce jest szczególne, bo Widzew to klub z ogromnymi tradycjami. LV Bet można scharakteryzować w trzech słowach: pasja, zrozumienie i współtworzenie. Cieszymy się, że możemy z wami tworzyć świat kibicowski i sportowy. Liczymy, że będzie to miejsce owocnych spotkań” – powiedział Michał Jasiński z LV Bet.

W Widzewie liczą, że dzięki temu miejscy stadion będzie żył przez siedem dni w tygodniu. „Gratulujemy firmie prężnego rozwoju. Strategia jest dobrze dopasowana, a ważne miejsce w niej zajmuje Widzew. Nasza współpraca dobrze się rozwija. W kwietniu doszło do wynajmu loży, teraz otwieramy ten punkt, który wyznacza nowe trendy. Pokazuje, że Serce Łodzi, jakim jest nasz stadion, może bić przez cały tydzień. Mamy nadzieję, że kibice będą się tu często pojawiać. Oprócz zakładów bukmacherskich mamy tutaj również punkt gastronomiczny” – dodał Marcin Olczyk, rzecznik klubu.

Według szefa Biura Prasowego RTS firma LV Bet może być wzorem dla innych. „Cieszymy się ze współpracy z LV Bet, który wspiera nas na każdym kroku. Podejście pracowników jest bardzo profesjonalne, a do tego promują oni Widzew za pomocą własnych kanałów medialnych. Życzymy sobie więcej takich partnerów” – przyznał Olczyk.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress