Jutro konferencja prasowa z prezesem Murapolu
23 lipca 2017, 20:32 | Autor: Paulina
Jutro na stadionie Widzewa odbędzie się konferencja prasowa z przedstawicielami Zarządu Widzewa oraz firmy Murapol S.A. Deweloper od kilku dni jest właścicielem większości udziałów w klubie.
Przed weekendem Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź zawarło umowę inwestycyjną z firmą Murapol. Dla kibiców w tej sprawie wciąż jest jednak więcej pytań niż odpowiedzi. Część wątpliwości zostanie zapewne rozwiana jutro, podczas konferencji prasowej.
Dziennikarze zostali zaproszeni na konferencję, która, jak głosi komunikat, będzie poświęcona „zawarciu umowy inwestorskiej z firmą Murapol S.A. i przyszłości klubu”. Spotkanie odbędzie się o godzinie 12, a udział wezmą w nim przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź – prezes Przemysław Klementowski i wiceprezes Remigiusz Brzeziński, a także reprezentanci firmy Murapol S.A. – prezes zarządu Michał Sapota oraz dyrektor działu sprzedaży i marketingu Jarosław Matusiak.
Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie nowych właścicieli Widzewa z mediami. Największy w Polsce deweloper przejął 79% udziałów w klubie, pozostałe 21% należy do Stowarzyszenia Reaktywacji Tradycji Sportowych – to jedna z niewielu podanych do publicznej wiadomości informacji. Kto w przyszłości będzie stał na czele klubu i jakie zamiary względem Widzewa ma prezes Murapolu Michał Sapota? Więcej z całą pewnością dowiemy się jutro. Szczegóły po godzinie 12, jak zwykle na WTM.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska