Przerwana seria Wolańskiego
3 września 2017, 09:10 | Autor: Ryan
Patryk Wolański oraz cała linia defensywna Widzewa mogli poszczycić się naprawdę przyzwoitą serię bez straconego gola. Niestety, w spotkaniu wyjazdowym z Legią II Warszawa dobra passa została przerwana. Zrobił to w 53. minucie meczu Rafał Bartczak.
Widzewiacy nie dali sobie strzelić gola przez równe 430 minut, aż do momentu celnego strzału legionisty. Trzeba więc będzie budować kolejną serię, ale najważniejsze jest, że drużyna wygrała w Ząbkach i wróciła na fotel lidera. Po meczu piłkarze zgodnie podkreślali, że stracony gol ich nie martwi. Liczyły się tylko trzy punkty, a ten cel łodzianie zrealizowali bez zastrzeżeń.
Mimo przerwania dobrej passy, zespół Franciszka Smudy i tak ma powody do dumy. Widzewska defensywa jest póki co najlepszą w lidze. W sześciu spotkaniach łodzianie tylko trzykrotnie wyjmowali piłkę z siatki.







Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Legia Warszawa
Radomiak Radom
Motor Lublin
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Korona Kielce
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Broń Radom
KS Wasilków
Znicz Biała Piska