W niedzielę doczekamy się kołyski?
30 września 2017, 08:51 | Autor: Ryan
Niedzielne spotkanie w Nowym Mieście Lubawskim będzie niezwykle istotne. Po pierwsze rywal jest w tabeli tuż za plecami Widzewa, tracąc do niego tylko punkty, a po drugie łodzianie zremisowali dwa ostatnie mecze i czas najwyższy wrócić na zwycięską ścieżkę.
Starcie z Drwęcą będzie także wyjątkowy wydarzeniem dla Michała Millera. Napastnik jeszcze w poprzednim sezonie strzelał bramki dla nowomiejskiej drużyny, a po meczu w Łodzi zaczęło się kuszenie go na przeprowadzkę na Piłsudskiego. Póki co Miller nie błyszczy skutecznością, ale kibice liczą, że uda mu się zaliczyć trafienie na starych śmieciach.
Jeżeli tak się stanie, będzie okazja do świętowania nie tylko bramki. Jak się dowiedzieliśmy, widzewiakowi w piątek urodziło się drugie dziecko, więc w przypadku trafienia w Nowym Mieście Lubawskim, nie zabraknie popularnej „kołyski”. Tak naprawdę nie ważne, kto strzeli gola. Każdy i tak będzie dedykowany tacie Millerowi.
Michałowi gratulujemy kolejnego potomka i życzymy samych „celnych strzałów”!






Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Broń Radom
GKS Wikielec
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska