A. Skowronek: „Zmierzamy w dobrym kierunku”
18 stycznia 2014, 18:53 | Autor: RyanArtur Skowronek wciąż pozostaje niepokonany, jako trener Widzewa. Dziś jego podopieczni pokonali 4:0 II-ligowy Radomiak Radom. Choć to tylko sparingi, to wyniki na pewno mogą cieszyć. Trudno przecież płakać, gdy zespół idzie do przodu. Oto, co po dzisiejszym meczu powiedział szkoleniowiec łodzian:
Artur Skowronek (trener Widzewa):
„Cieszę się, że założenia taktyczne, o których rozmawialiśmy przed meczem, były widoczne. Jednak dalej za wolno gramy w piłkę, za długo trzymamy ją przy nodze. Nad tym trzeba będzie jeszcze pracować.
Zmierzamy w dobrym kierunku. Ten mecz jest potwierdzeniem tego, że cały czas idziemy do przodu (…) Obserwowaliśmy Urdinova nie tylko dzisiaj, ale również wcześniej. Myślę, że będzie wzmocnieniem drużyny. Wpasował się do naszego zespołu nie tylko swoim stylem gry, ale również mentalnością”.








Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska