Pożegnalne 20 minut Bartłomieja Pawłowskiego?

16 maja 2014, 22:52 | Autor:

Pawłowski_Malaga

Bartłomiej Pawłowski zakończył już sezon 2013/2014. W meczu ostatniej kolejki Primera Division, zgodnie z zapowiedzią Bernda Schustera, pojawił się na boisku. Od niemieckiego szkoleniowca, który najprawdopodobniej pożegna się z Malagą Polak dostał 20 minut w spotkaniu przeciwko Levante.

Pawłowski na boisku zameldował się w 70 minucie przy wyniku 1:0 dla Malagi, zmieniając Samuela Garcię Sancheza. Widzewiak zajął miejsce na prawym skrzydle i miał nawet okazję do strzelenia gola. W 81 minucie oddał strzał na bramkę strzeżoną przez Navasa… piętą.

Wynik już nie uległ zmianie i gospodarze odnieśli 12 zwycięstwo w sezonie. Mają szansę skończyć rozgrywki na 11 miejscu w tabeli La Liga. Czy było to pożegnalne 20 minut Pawłowskiego z andaluzyjskim zespołem przekonamy się w najbliższym czasie.