Andreou powołany do reprezentacji Cypru
29 sierpnia 2025, 10:13 | Autor: Bercik
We wrześniu kontynuowane będą eliminacje do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się w Kanadzie, Meksyku oraz Stanach Zjednoczonych. Swój mecz rozegra w tym terminie między innymi reprezentacja Cypru ze Steliosem Andreou na pokładzie.
Obrońca Widzewa znalazł się bowiem na liście powołanych zawodników przez selekcjonera Akisa Mantziosa, ogłoszonej właśnie na oficjalnej stronie tamtejszego związku piłkarskiego. Cypryjczycy zagrają 6 września na wyjeździe z Austrią w Linzu, a 9 wrześnią podejmą w Nikozji kadrę Rumunii.
Dla widzewiaka będzie to kolejna okazja do występu w narodowych barwach, choć w tym roku jeszcze w niej nie wystąpił. Do tej pory Andreou zaliczył 24 występy w pierwszej drużynie Cypru.
Zespół Andreou zajmuje obecnie czwarte miejsce w swojej grupie, z dorobkiem trzech punktów. Do liderującej Bośni i Hercegowiny traci sześć oczek.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Czy Widzew sie zabezpieczył. Jak dostanie kontuzję to UEFA płaci .?
Płaci
Lepiej żeby nie dostał