Wypowiedzi po środowym treningu
12 lutego 2014, 20:18 | Autor: JuraOto, co po dzisiejszym, nietypowym treningu powiedzieli piłkarze Widzewa:
Eduards Visnakovs:
„Atmosfera była super! Bardzo dziękuję kibicom, że przyszli nas dzisiaj wspomagać, było bardzo przyjemnie. Na prawie każdym treningu są jacyś kibice, ale to, że dopingowali przez cały czas jego trwania, przydarzyło mi się pierwszy raz. Chciałbym, żeby na wszystkich meczach tej wiosny wspierali nas tak, jak dzisiaj. My ze swojej strony zrobimy wszystko, by jak najlepiej wypaść na boisku i utrzymać się w Ekstraklasie, bo należy się ona takiemu dużemu miastu jak Łódź”
Mateusz Cetnarski:
„To było fantastyczne przeżycie! Zdarzało się, że kibice przychodzili na treningi, ale doping przez cały trening to dla mnie nowość. Świetna rzecz przed ligą, bo były dodatkowe emocje i zobaczyliśmy przedsmak tego, co będzie się działo w rundzie wiosennej.
Do Bielska pojedziemy w pełni skoncentrowani i będziemy walczyć o 3 punkty – to nastawienie się nie zmienia. Każdy mecz w rundzie wiosennej będzie dla nas ważny. Nie możemy tracić punktów, nie możemy tracić bramek – punkty będą dla nas najważniejsze. Wierzę w to, że kibice będą z nami przez całą rundę, bo widowisko piłkarskie to nie tylko sam mecz, ale też to, co dzieje się dookoła i kibice są nam bardzo potrzebni” (przechodzący obok Bartłomiej Kasprzak dorzucił w tym momencie „Dobrze powiedziane”)
Kevin Lafrance:
„Niecodziennie możemy trenować w takich warunkach, w takiej atmosferze. Dzisiaj trenowało nam się zupełnie inaczej. Czułem się, jakbyśmy rozgrywali mecz. Myślę, że każdy zawodnik czerpał przyjemność z trenowania przy takim dopingu”







Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska