Bartłomiej Kasprzak nie zagra z Lechem
1 marca 2014, 10:42 | Autor: JusupBartłomiej Kasprzak w meczu z Ruchem Chorzów dostał swoją czwartą żółtą kartkę w tym sezonie ekstraklasy. Oznacza to, że zawodnik nie wystąpi w kolejnym meczu ligowym, przeciwko Lechowi Poznań.
Młody pomocnik zagrał po raz pierwszy w rundzie wiosennej. W pierwszych meczach pod wodzą trenera Artura Skowronka zawodnik nie wystąpił ani przez chwilę, przeciwko Ruchowi zagrał za to pełne 90 minut. Był jednym z lepszych graczy Widzewa w tym spotkaniu, czwarta żółta kartka oznacza, że czeka go jednak kolejna przerwa, w której drużyna będzie musiała obyć się bez niego. Kara za czerwoną kartkę z debiutu w Bielsku-Białej mija za to macedońskiemu obrońcy Jani Urdinowowi. W jego przypadku przeszkodzić występowi może teraz jednak drobny uraz.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska