Boniek obejrzy mecz z legionistami
2 września 2017, 12:05 | Autor: Ryan
Dzisiejsze spotkanie z rezerwami Legii Warszawa będzie miało dodatkowy smaczek ze względu na animozje pomiędzy kibicami ze stolicy i Łodzi. Ale nie tylko dlatego. Jak dowiedział się WTM, mecz w Ząbkach na żywo obejrzeć zamierza Zbigniew Boniek.
Jeszcze wczoraj prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przebywał z reprezentacją Polski w Kopenhadze. Drużyna narodowa poniosła tam bolesną porażkę, przegrywając z Duńczykami aż 0:4. Być może Boniek, który wrócił z piłkarzami do kraju, zamierza poprawić sobie humor po piątkowej wpadce kadry. Jeśli nie przeszkodzą mu inne obowiązki, będzie na meczu z Legią II.
Ostatni raz „Zibi” oglądał na żywo Widzew w poprzedniej rundzie. Nie przyniósł wówczas szczęścia łodzian, bo ci po słabym meczu tylko zremisowali na wyjeździe 1:1 z Ursusem Warszawa. Oby dziś było lepiej!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska