Boniek pojawił się w Legionowie
7 września 2019, 22:24 | Autor: Kamil
Komplet widzów obserwował dzisiejszy mecz Legionovii Legionowo z Widzewem. Na trybunach nie zabrakło wszelkiego rodzaju oficjeli, wśród których honorowe miejsce zajął prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.
„Zibi” mógł pojawić się w Legionowie, bo reprezentacja Polski rozgrywała swój mecz w ramach eliminacji mistrzostw Europy wczoraj, a kolejny, w Warszawie, zaplanowany został na poniedziałek. Korzystając z wolnego, szef związku obejrzał wymęczone, ale zasłużone zwycięstwo widzewiaków.
W ostatnim czasie Boniek dużo rzadziej niż wcześniej pojawiał się na wyjazdowych meczach piłkarzy Widzewa. Jeszcze w III lidze obecny był m.in. podczas pojedynków z zespołami z Warszawy: Legią II i Ursusem. Dziś podopiecznym Marcina Kaczmarka przyniósł szczęście i mamy nadzieję, że tak będzie zawsze.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Widzów było 1730, a nie 999 jak napisaliście w relacji.
Było 999, bo to impreza niemasowa, więc więcej być nie mogło.
Kamil ma dużo czasu i pisze sam ze sobą :)
Z Waszej relacji live: „Spiker poinformował właśnie, że mecz ogląda komplet widzów. Oznacza to, że na stadionie jest 1730 kibiców”.
Bo taka wersja poszła wcześniej od spikera, dopiero po meczu dostaliśmy info, że to była impreza niemasowa i tylko 999. Stąd rozbieżność.
Wojciech Pawłowski najlepszy transfer! dziękuję!
Szkoda tylko że tak późno wszedł do bramki.
Jak tak dalej bedzie, to Pan Wojtek Pawlowski bedzie murowanym pilkarzem sierpnia.
Mamy wrzesień
Niewątpliwie ma wejście smoka.
Nie zmienia to faktu, że gra cała drużyna.
Jeśli zawodnicy z pola dają ciała to i super bramkarz nie pomoże.
….
Pięknych meczy w 2 lidze jest jak na lekarstwo.
Takich meczy jak Widzew-Stal Rzeszów nie będzie dużo.
Walka, walka i jeszcze raz walka.
Tak więc może i nie był to mecz naszych oczekiwań, ale ważne są zdobyte punkty.
Ważne aby nasza drużyna zachowała skuteczność.
Myślę, że stabilizacja składu drużyny na pewno pomoże.
2 pkt do lidera, naprzoood widzeeeew alealeeee