Budowlani w „sercu Łodzi” na cały sezon!
18 kwietnia 2013, 17:48 | Autor: RyanJak podała strona internetowa http://budowlanilodz.dbv.pl decyzją klubu Budowlani Łódź i zarządców MOSiR, rugbyści z Bałut korzystać będą ze stadionu Widzewa przez cały trwający sezon! Po piłkarzach, to już druga drużyna, która będzie reprezentować Łódź w najwyższej klasie rozgrywkowej swojej dyscypliny, w „sercu Łodzi„, czyli przy al. Piłsudskiego 138. Szkoda, że wciąż w pewnych kręgach nie dostrzega się, gdzie opłaca się inwestować w sport…
Najbliższy mecz Budowlanych na Widzewie odbędzie się 27 kwietnia. Łodzianie zmierzą się z Posnanią o godzinie 17:00. Dzień wcześniej swój ligowy mecz rozegrają piłkarzem ale w Krakowie z Wisłą. Skoro więc terminy nie kolidują, nic nie stoi na przeszkodzie, aby licznie stawić się na stadionie i wesprzeć pięciokrotnych Mistrzów Polski w rugby.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska