Cecherz zrezygnował dla Widzewa z I ligi
15 grudnia 2016, 19:31 | Autor: RyanPo bardzo udanej rundzie jesiennej w wykonaniu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki akcje Przemysława Cecherza poszły mocno do góry. Podwarszawski klub bardzo chciał kontynuować współpracę, ale ostatecznie Widzewowi udało się podebrać trenera.
Okazuje się jednak, że oferta z Łodzi nie była jedyną, jaką Cecherz miał na stole. „W Świcie pracowało mi się bardzo dobrze, ale przyznam, że byłem w dość zaawansowanych rozmowach z jednym z klubów I-ligowych” – mówił na antenie TV Toya sam zainteresowany. „Podjąłem jednak inną decyzję. Zadziałał Widzew, magia tego klubu. Zadziałały lata wspomnień, lata młodzieńcze i te, gdy grał tam mój brat” – dodawał Cecherz.
Zdaniem nowego trenera Widzewa każda osoba działająca w futbolu ma swoje klubowe sympatie. „Uważam, że każdy, kto zajmuje się piłką nożną, ma jakiś swój ukochany klub. Nawet będąc w Zabrzu czy Płocku, nigdy nie ukrywałem, że dla mnie takim klubem jest Widzew. Dlatego cieszę się, że mogę w nim pracować. Dla mnie to dodatkowa motywacja w trenerskiej karierze” – przyznał Przemysław Cecherz.








Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin
Cracovia
Raków Częstochowa
Lech Poznań
Radomiak Radom
Korona Kielce
GKS Katowice
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska