Co z Broziem i Jonczykiem?
19 kwietnia 2013, 22:23 | Autor: RyanKibiców czytających skład Widzewa w meczu z Piastem mocno zastanawiał fakt nieobecności w nim kluczowej postaci, czyli Łukasza Brozia. Okazuje się, że powodem absencji obrońcy jest drobny uraz palca u stopy. Popularny „Broziu” lada chwila powinien wrócić do pełnej sprawności i ma być gotowy na spotkanie Widzewa z Wisłą w Krakowie.
Dużo gorzej wygląda stan zdrowia Michała Jonczyka. Młody napastnik Widzewa pojawił się dziś na boisku wchodząc z ławki rezerwowych i niestety nie dotrwał do końca meczu. Na skutek urazu widzewiak opuścił murawę i według pierwszej diagnozy lekarzy doszło do zerwania wiązadeł krzyżowych. To już trzeci taki sam uraz Jonczyka, którego czeka długi rozbrat z piłką.
Życzymy Michałowi szybkiego powrotu do zdrowia!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska