Co z nieobecnymi piłkarzami?
9 stycznia 2016, 10:28 | Autor: RyanDrużyna rozpoczęła treningi bez kilku zawodników. Kamil Bartosiewicz dołączyć ma do nowych kolegów, gdy upora się ze swoimi sprawami rodzinnymi. W zajęciach nie brali udziału także Damian Kozieł, Daniel Maczurek i Princewill Okachi.
Powody nieobecności Maczurka każdy doskonale zna. Obrońca przygotowuje się do operacji więzadeł krzyżowych i w tym sezonie na boisku już się nie pojawi. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie nie zobaczymy też Kozieła i Okachiego.
Pierwszemu lekarze zdiagnozowali obecność mikrourazu i młody pomocnik jeszcze przez tydzień będzie poddawany zabiegom. W czwartek zaliczy następną konsultację i jeśli wszystko będzie w porządku, dostanie zgodę na powrót do treningów. Czy zdąży pojawić się na piątkowych zajęciach i zagrać w sobotnim sparingu z TMRF, ciężko powiedzieć.
Raczej na pewno przeciwko kibicowskiej drużynie nie zagra Okachi. Nigeryjczyk narzeka na bóle stawów kolanowych i z tego powodu bierze specjalistyczne zastrzyki na „odżywienie kolan”. Ostatni ma przyjąć dopiero w przyszłym tygodniu. Na boisko lider Widzewa powinien wrócić dopiero w poniedziałek, 18 stycznia. Chyba, że inaczej zadecydują lekarze.








Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska