Czorbadżijski i Sanchez odwiedzili sklep oficjalny
9 lutego 2023, 08:48 | Autor: Bercik
We wtorkowy wieczór odbyło się spotkanie kibiców Widzewa z dwoma piłkarzami łódzkiego zespołu. Do dyspozycji fanów byli Bożidar Czorbadżijski oraz Jordi Sanchez. Emocji nie brakowało!
W oficjalnym sklepie RTS pojawiło się mnóstwo fanów czerwono-biało-czerwonych. Przez ponad półtorej godziny do ich dyspozycji byli wspomniani Bożidar Czorbadżijski oraz Jordi Sanchez. Piłkarze robili wszystko, by każdy z odwiedzających mógł zrobić wspólne zdjęcie i otrzymać autograf.
Na miejscu pojawili się kibice nie tylko z Łodzi, ale także z Kutna, Koluszek, Łowicza czy Rogowa. Dla każdego gościa była przygotowana specjalna karta, na której zawodnicy składali autografy. Każdy młody kibic otrzymał czerwony balon.
foto: Marcin Bryja / widzew.com





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice
Widzew Łódź
GKS Katowice
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
ciekawe czy kolega Bożidar kiedyś odpali, czy już raczej kończymy przygodę w Widzewie…
Ten autograf od Czorbadzijskiego to prawdziwa gratka. Sam Santos fatyguje się do Łodzi, by zobaczyć naszą perełkę w akcji. Kto wie, może nawet po tym spotkaniu ruszy pełną parą proces naturalizacji – repra zyskałaby jak nigdy dotąd.:-)
Czy to ten sklep w którym nigdy nic nie ma, a przez internet zamawiasz i później towar nie jest dostarczany, ty nie jesteś informowany ze brak towaru. Sklep PORAŻKA. Marnują potencjał. Spójrzcie jak to się robi na zachodzie albo przynajmniej w Warszawie na Ległej.
Bozidar powinien często ogrywać się w rezerwach.