Czwartkowe treningi z nowymi twarzami
2 lutego 2017, 20:01 | Autor: RyanBieżący tydzień jest dla drużyny Widzewa naprawdę mocno intensywny. We wtorek łodzianie trenowali dwukrotnie, wczoraj grali mecz sparingowy, a dziś Przemysław Cecherz znów zaplanował podwójne zajęcia. Pojawiło się na nich dwóch nowych graczy.
Przyjazd nowych twarzy nie jest jednak żadną hitową wiadomością. Chodzi bowiem o młodych piłkarzy, testowanych nie tylko pod kątem gry w pierwszym zespole, ale także w drużynie juniorów. W Widzewie chcą przyjrzeć się wyszukanym, utalentowanym graczom. Być może któryś z nich pozytywnie zaskoczy i okaże się wartościowym wzmocnieniem? Obaj mają wystąpić w sobotnim spotkaniu z Wartą Sieradz.
Dobrą wiadomością jest powrót do treningów Patryka Barana. Młody obrońca nie pojawiał się ostatnio na zajęciach i nie zagrał w dwóch ostatnich sparingach. Z jego zdrowiem jest już coraz lepiej. Nie poprawia się natomiast sytuacja Konrada Reszki, Marcina Nowaka i Macieja Szewczyka. Mikrouraz przyplątał się również Mateuszowi Michalskiemu, który był tylko na pierwszym treningów.
W czwartek widzewiacy mieli dość nietypowy plan zajęć. Do południa odwiedzali siłownię, a popołudniu zaliczyli ciężkie, interwałowe ćwiczenia. Praktycznie nie dotykali dzisiaj piłek. Jutro będzie inaczej, a do tego zespół Cecherza pojawi się na treningu tylko raz.






Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska