Finał Akcji KOREK przed meczem z Piastem
14 maja 2014, 11:53 | Autor: karolinkaPrzed meczem z Piastem Gliwice, tj. 27 maja 2014, odbędzie się kolejny finał akcji KOREK. Na zebrane przez Was nakrętki przedstawiciele Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA będą czekać pod herbem od godz. 19:00.
Prosimy o przynoszenie nakrętek typu PET w szczelnie zamkniętych woreczkach lub pudełkach.
Korki można przynosić także w tygodniu oraz w dniu meczu z Jagiellonią Białystok (16 maja 2014, piątek) do sklepiku FANATYK.
Przypominamy, że korki zostaną sprzedane w skupie, a dochód z ich sprzedaży zasili konto chorej Madzi z Radogoszcza.
Zbiórka potrwa do godziny 20:15.
P.S. Jeśli wiecie coś o wolnych korkach, które nie znalazły jeszcze swojego przeznaczenia, dajcie znać – jesteśmy w stanie podstawić auta które odbiorą je i dostarczą na naszą zbiórkę – [email protected]







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska