Hanousek i Zieliński odwiedzili sklep oficjalny
14 września 2023, 12:53 | Autor: Bercik
We wczorajszy wieczór odbyło się kolejne spotkanie kibiców Widzewa z dwoma piłkarzami łódzkiego zespołu. Do dyspozycji fanów byli tym razem Marek Hanousek oraz Paweł Zieliński. Emocji i kibiców nie brakowało!
W oficjalnym sklepie RTS pojawiło się mnóstwo fanów czerwono-biało-czerwonych. Przez ponad półtorej godziny do ich dyspozycji byli wspomniani Hanousek oraz Zieliński. Piłkarze robili wszystko, by każdy z odwiedzających mógł zrobić wspólne zdjęcie i otrzymać od nich autograf.
Na miejscu pojawili się kibice nie tylko z Łodzi, ale także z ościennych miejscowości. Przed sklepem ustawiła się długa kolejka chętnych, których nie odstraszył nawet ulewny deszcz. Następna okazja, by spotkać się z zawodnikami w sklepie już za trzy tygodnie.
foto: Martyna Kowalska / widzew.com







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
No wlasnie to jest ta porazka wizerunkowa…dzieci pytaja czemu nie mozna im kupic koszulek…to bylo bardzo slabe panie Kolecki,panie Oskarze i Panie Drozdz…
Witamy Andrzeja Rybskiego na pokladzie
Zieliński powinien pracować w tym sklepie jako sprzedawca..
Może zamiast odwiedzać sklep weźcie się za trenowanie. Obu się to przyda.
Sklep jak działał tak działa, pomimo informacji że koszulka kupiona przed meczem ze Śląskiem oddana do druku będzie do odebrania w kolejnym tygodniu to do dzisiaj cisza!!!