Informacje dotyczące wyjazdu do Zabrza.

27 października 2009, 21:30 | Autor:

 Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa informuje:

Zbiórka na wyjazd do Zabrza ustalona została na godzine 13:00 pod stadionem Widzewa. Pociąg zostanie podstawiony na dworzec Łódź-Niciarniana o godzinie 13:32.

Najważniejsza rzecz. Niech nikt nie zapomni dokumentu tożsamości. Nie ważne co to za dokument, ważne by było na nim zdjęcie. Bez dokumentu nie ma możliwości wejścia na stadion.

W drodze na mecz do Zabrza nie pijemy alkoholu. Na bramie wejściowej będa alkomaty i osoby pod wpływem nie wejdą na stadion. W drodze powrotnej pić można ale z umiarem, osoby zachlane będą mieli okazje wytrzeźwieć wracając do domu na pieszo – torami.

Pociąg będzie się składał z maxymalnej liczby jednostek jaka jest dopuszczalna w pociągach specjalnych, czyli z trzech. W każdej jednostce będzie sklepik prowadzony przez kibiców którzy będą odpowiedzialni za dany przedział. Jeśli ktoś będzię zachowywał się nie odpowiednio to zwróćcie mu uwage, jeśli to nie pomoże poinformujcie o tym przedział gdzie jest sklepik.

Jeśli ktoś będzie demolował pociąg albo zerwie hamulec ręczny to może liczyć na szybką wysiadke z jadącego pociągu a jeśli osoba taka nie zostanie zidentyfikowana odpowiedzialność, również finansowa przechodzi na wszystkich pasażerów przedziału. Za każdą minute opóźnienia PKP nalicza karę 20zł.

Bilet na mecz, jak również bilet czerwony drukowany przez nas jest jednocześnie biletem pociągowym. W czasie drogi bilety będą sprawdzane. Osoby bez biletów będą płaciły 80zł.

Na stadion w Zabrzu w pierwszej kolejności wchodzą osoby które mają bilety na mecz. Każda osoba wchodzi z przygotowanym biletem i dokumentem w ręku. Będzie nas sporo więc musi iść to sprawnie by wszyscy zdążyli wejść na początek meczu. Wejście na stadion będzie filmowane przez przedstawiciela Stowarzyszenia Fanatycy Widzewa, na wypadek prowokacji ze strony ochrony. Kibice rónież niech nie prowokują a najlepiej po prostu zignorować zaczepki ochroniarzy.
Po osobach z biletami na stadion zostaną wpuszczeni ludzie z czerwonymi biletami które wydawaliśmy. Najważniejszy z tego biletu jest numer na nim zapisany. Na podstawie tego numeru będziecie sprawdzani na liście imiennej i wejdziecie na stadion. Więc pamiętać o dokumentach!!!

W Zabrzu będziemy na tyle wcześniej by każdy zdążył na czas wejść na stadion.

To tyle informacji organizacyjnych na temat wyjazdu.

Powrót do Łodzi planowany jest na godzine 2:45

Pociąg w drodze do Zabrza jak i w drodze powrotnej będzie miał jeden przystanek w Piotrkowie Trybunalskim.
Poniżej dokładne godziny odjazdu i przyjazdu pociągu:

ŁÓDŹ NICIARNIANA 13:32
PIOTRKÓW 14:38
ZABRZE 17:40

ZABRZE odjazd 23:10
PIOTRKÓW 01:57
ŁÓDŹ NICIARNIANA 02:45