Jak w przeszłości wyglądały zimowe okresy przygotowawcze Widzewa? (video)
26 grudnia 2022, 20:03 | Autor: Michał
Święta Bożego Narodzenia dobiegają końca. O możliwość umilenia sobie dzisiejszego wieczoru zadbała klubowa telewizja, która na swoim kanale w serwisie YouTube opublikowała kolejny materiał z cyklu „Widzewska podróż do przeszłości”.
Tematem programu była bogata historia przygotowań zimowych drużyny Widzewa. O różnego rodzaju obozach przygotowawczych, turniejach, ciekawych meczach i wielu innych historiach opowiadali Kamil Wójkowski oraz Jakub Dyktyński.
Ponad czterdziestominutowy film można obejrzeć poniżej:







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Mi brakuje trochę tych turniejów w Niemczech w halówkę. Rywalizacja z Arminią Bilefield Bochum itp.
Swój urok miał zimowy turniej Orła
Siedziałem na DSF, wysłuchiwałem germańskiej mowy i czekałem ,kiedy wyjdzie Widzew na halę. Piękna sprawa. I na zmianę Małysz, Widzew :)
Tak to było fantastyczne. Z zapartym tchem czekałem na te turnieje. Fajne czasy :)
Później, REMES CUP ,SPODEK …ehhh łezka się kręci.
Do tej pory są te turnieje… Sport1 pokaże.