Już dzisiaj zagrają „Gwiazdy na Gwiazdkę”!

13 stycznia 2024, 08:45 | Autor:

Wielkie emocje czekają nas dziś w Łowiczu! Na parkiecie tamtejszej Hali Sportowej OSiR nr 1 odbędzie się bowiem już dwudziesta edycja turnieju charytatywnego „Gwiazdy na Gwiazdkę”! Weźmie w nim udział duża liczba gwiazd piłki nożnej oraz popkultury z całego kraju, zaś wśród nich nie zabraknie widzewskich akcentów.

„Gwiazdy na Gwiazdkę” to stały punkt w kalendarzu zarówno Redakcji WTM, jak i wielu kibiców czerwono-biało-czerwonych, zwłaszcza tych reprezentujących fan club z Łowicza. Każdego roku jesteśmy świadkami dobrej zabawy i piłkarskich emocji, lecz na pierwszy plan wysuwa się pomoc potrzebującym. Tym razem środki zbierane będą na rzecz Mai. Tuż po urodzeniu zachorowała na zapalenie płuc i trafiła do szpitala. Po wyleczeniu zapalenia Maja została skierowana na oddział neurologiczny, gdzie po wykonaniu wielu badań okazało się, że zmaga się z padaczką lekooporną. Terapia zawodziła, nikt nie wiedział dlaczego. Poszukiwanie odpowiedzi na najważniejsze pytanie trwało aż siedem lat. Okazało się, że Maja choruje na Zespół Retta. Podczas ubiegłorocznego turnieju udało się zebrać ponad sto sześćdziesiąt siedem tysięcy złotych, ale jesteśmy pewni, że rezultat ten zostanie bez najmniejszego kłopotu pobity.

Na parkiecie łowickiej hali mierzyć się będą dzisiaj cztery drużyny: Strong Team, Artyści, Qesek Team oraz GnG Legends. W gronie uczestników znajdzie się całkiem spora grupa byłych i obecnych widzewiaków, takich jak Daniel Mąka, Damian Radowicz, Marcin Krzywicki czy Marcin Robak. Oprócz nich, zobaczymy innych ludzi związanych z futbolem, takich jak Sławomira Peszkę, Wojciecha Trochima, Jakuba Wilka, Łukasza Gikiewicza czy Błażeja Telichowskiego – a to z pewnością jeszcze nie finalna liczba nazwisk!

Łącznie obejrzymy sześć meczów w systemie „każdy z każdym”, zaś pomiędzy nimi odbywały się będą licytacje koszulek najznakomitszych zawodników z Polski i z całego świata, a także mnóstwa gadżetów. Dzisiejsza impreza rozpocznie się o godzinie 16:00 – sprzedaż cegiełek w cenie od 30 złotych wystartuje sześćdziesiąt minut wcześniej. Gorąco zachęcamy do pojawienia się w Łowiczu!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x