Już nie tylko Widzew, ale cała Polska wspiera Kubę!

7 marca 2018, 09:33 | Autor:

Akcja pomocy dla chorego na białaczkę 19-letniego Kuby, o którym pisaliśmy 1 marca, nabiera tempa. We wtorek fundacja „Się pomaga” uruchomiła na swojej stronie internetowej specjalne subkonto, na które można dokonywać wpłat. Licznik kręci się bardzo szybko!W pierwszym dniu darczyńcy przelali na konto fundacji (lub wsparli inicjatywę wysyłając SMS) 70 tysięcy złotych! To znakomity wynik, choć należy pamiętać, że celem jest zebranie aż 476 tysięcy złotych, co dla każdego zwykłego człowieka jest sumą zawrotną. Na szczęście, Kuba, kibic Widzewa, może liczyć na pomoc koleżanek i kolegów z trybun, a także innych życzliwych osób. Wiemy, że do akcji przyłączyli się także fani innych drużyn, a na Twitterze pomagał nagłośnić ją m.in. oficjalny profil Łódzkiego Klubu Sportowego!

Informowanie o akcji na portalach społecznościowych ma ogromne znaczenie. Dzięki temu wiadomość dociera do szerszej liczby osób. W środowisku fanów Widzewa już jest o niej głośno. Jeden z nich dokonał nawet jednorazowej wpłaty w wysokości… 5 tysięcy złotych! Aktualnie LICZNIK WPŁAT pokazuje zebranie już 15% całej kwoty!

Dla Kuby jest to już trzecia bitwa z atakującą jego organizm białaczką. Wydawało się, że po przeszczepie szpiku kostnego, jaki miał miejsce przed czterema laty, choroba została pokonana. Niestety, teraz wróciła i zamierza zebrać największe żniwo – życie chłopaka. Aby uniknąć najstraszniejszego scenariusza, do 25 marca Kubie musi zostać podany specjalny, nierefundowany lek. Właśnie na niego zbierane są pieniądze.

Jeśli dotychczasowe tempo wpłat się utrzyma, młody sympatyk futbolu dostanie od losu kolejną szansę. Trzymamy kciuki za powodzenie tej akcji. Sami zamierzamy sporo o niej pisać. Trzymaj się, Kuba!


2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Włodek
FC Rawa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress