K. Nowak: ,,Złość na pewno była”
8 marca 2015, 19:56 | Autor: AdrianKapitan Widzewa, Krystian Nowak po wygranym 7:1 sparingu ze Stalą Głowno odniósł się do kilku kwestii nurtujących kibiców od paru dni. Najpierw wyraził swoją opinię na temat odwołanego meczu z Sandecją Nowy Sącz. ,,O zawieszeniu licencji dowiedzieliśmy się przed meczem, każdy z nas był zły, ponieważ byliśmy już na niego przygotowani, mieliśmy zapewniony nocleg, ale po rozmowie z trenerem a także między sobą ustaliliśmy, że cała ta sytuacja nie była on nas zależna i mimo tego musimy się już skupić na spotkaniu z GKS-em Tychy” – stwierdził.
Środkowy obrońca czterokrotnych mistrzów Polski stwierdził również, że po ostatnich perturbacjach morale zespołu nie opadły. ,,Złość na pewno była, ale nic z nas nie zeszło. Runda jest długa, mamy jeszcze wiele meczów do rozegrania, także jesteśmy jeszcze bardziej naładowani i nie możemy się już doczekać tego pierwszego meczu. Nie odbył się on dzisiaj, ale mam nadzieję, że ten z GKS-em Tychy dojdzie do skutku i niewątpliwie podejdziemy do niego jeszcze bardziej naładowani i mam nadzieję, że dobrze wystartujemy w tej rudzie” – dodał.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska