K. Stanek: „Buduję formę szczebelek po szczebelku”
25 lutego 2018, 15:58 | Autor: Ryan
W poprzednich sparingach Karolowi Stankowi nie udało się właściwie zaakcentować swoich występów. Premierowej, choć nieoficjalnej bramki młody napastnik doczekał się dopiero w siódmym starciu. Co mówił po zakończonym spotkaniu?
Widzewiak trafił do siatki w 31. minucie, otwierając wynik meczu z Elaną Toruń. „Mogłem się lepiej zachować, ale na pewno na spokojnie to przeanalizuję. Cieszę się z pierwszej bramki. Wygrywamy bez straty gola. Każdy zawodnik czuje się pewniej, jeśli ma w drużynie taką obronę i takich bramkarzy” – mówił na łamach widzew.com.
Stanek cieszy się, że treningi są już lżejsze, co pozwoli mu wkrótce złapać odpowiednią formę. „Powoli czuje się zmniejszenie obciążenia na treningach. Osobiście wydaje mi się, że odzyskuję świeżość i buduję swoją formę szczebelek po szczebelku. Do optymalnej dyspozycji jednak jeszcze trochę mi brakuje” – przyznał uczciwie gracz Widzewa.
Sprowadzony z Progresu Kraków zawodnik czuje się w drużynie dobrze i zamierza walczyć o miejsce w wyjściowej jedenastce. „Nie miałem problemu z przeskokiem z juniorskiej piłki na seniorską. Zawsze ciężko pracowałem i pracuję. Na pewno zmiana otoczenia w moim przypadku też nie pozostała bez znaczenia, ale myślę, że proces aklimatyzacji mam już za sobą i zamierzam walczyć o miejsce w składzie” – powiedział klubowej witrynie Karol Stanek.





Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Cracovia
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Korona Kielce
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Motor Lublin
Termalica Nieciecza
Lechia Gdańsk
Piast Gliwice 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Maz.
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Walcz Karol Walcz !!
Widzewskie charaktery masz to masz miejsce w 11