K. Zieliński: „Nie rozmawiam z żadnym innym klubem”
24 listopada 2015, 13:27 | Autor: RyanKaruzela transferowa powoli zaczyna się rozkręcać, choć oficjalnie zimowe okno zostanie otwarte w Polsce dopiero 1 lutego. Na widzewskiej giełdzie nazwisk pojawiła się już czwórka zawodników z Bzury Chodaków, a także Michał Bondar i Roberta Kowalczyk. To wzmocnienia raczej dogadane, bo ujawnione przez Marcina Ferdzyna. Wśród plotek mówi się o zainteresowaniu Mateuszem Broziem, a dziś gruchnęła wieść o możliwym odejściu z drużyny Princewilla Okachiego oraz Kamila Zielińskiego.
Ten drugi dementuje jednak wszelkie pogłoski i ucina temat. „Nie dostałem żadnych propozycji transferowych. Nie rozmawiam z żadnym innym klubem i temat moje odejścia nie istnieje” – mówi WTM napastnik. „Kończę okres roztrenowania, a w styczniu normalnie stawiam się na zajęciach i przygotowuję z drużyną do rundy wiosennej” – dodał Zieliński.
Zieliński był kluczowym zawodnikiem w talii Marcina Płuski, ale wiosną będzie musiał liczyć się z większą rywalizacją o miejsce w składzie. Jest jednak na to przygotowany.
Fani mogą też raczej spać spokojnie, jeśli chodzi o ewentualne odejście Okachiego. Jak ustalił WTM, lider środka pola był przez pewien czas dodatkowo sponsorowany przez jednego z biznesmenów, który w trakcie rundy się wycofał. Powodowało to obawy Nigeryjczyka, co do swoich zarobków. Ten temat jest już dawno uregulowany i załatwiony. „Okachi na pewno zostanie w Widzewie” – zapewnił nas Prezes RTS.








Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska