Karol Danielak pożegnał się z kibicami

1 stycznia 2023, 15:32 | Autor:

Rok 2022 za nami! Był on szczególnie ważny dla Karola Danielaka, który praktycznie przez cały czas trwania rozgrywek ligowych reprezentował barwy Widzewa, W grudniu doszło jednak do rozstania i 31 latek przeniósł się do Wieczystej Kraków.

Piłkarz nie zapomniał jednak o czasie spędzonym w łódzkim klubie i we wpisie w mediach społecznościowych podziękował kibicom za wsparcie w trakcie trwania tej przygody.

Poniżej prezentujemy pełną treść wpisu opublikowanego przez piłkarza:

„Hej RTS Widzew Łódź ! W życiu piękne są tylko chwilę. Mój czas w Łodzi dobiegł końca, dziękuję za półtora roku pięknych chwil, pełnych sukcesów. Dziękuję kibicom za bardzo dużą ilość pozytywnych wiadomości, które otrzymałem od Was po rozwiązaniu kontraktu. To co słyszałem wcześniej z opowieści, sprawdziło się, jesteście wyjątkowi 🔥🔝 Nigdy nie zapomnę atmosfery na stadionie, bramki w debiucie, derbów, awansu do ekstraklasy, bramki przeciwko Wiśle Płock ⚽️🤸‍♂️ oraz wiele innych pięknych chwil. Teraz przede mną nowe wyzwanie @kswieczysta 🟡⚫️ Trzymajcie kciuki ✊️ Do zobaczenia w #sercełodzi 🏟

Do wpisu został załączony filmik z pamiętnymi akcjami, które nieraz powodowały radość u kibiców czerwono-biało-czerwonych.

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
PIOTRO
1 rok temu

Dzięki i powodzenia.

Greg
1 rok temu

Gdzie ten filmik??? JAKIS LINK???

Roger
1 rok temu

Dziękujemy za to że byłeś z nami. Dziękujemy za Twój wkład. Powodzenia Karol!

SarevokAnchev
1 rok temu

Dzięki Karol. Swoje zadanie wykonałeś, nawet w Ekstraklasie parę fajnych wspomnień dałeś, ale jednak też był to już za wysoki poziom. Oby się wiodło jak najlepiej w Wieczystej.

Rafi
1 rok temu

Powodzenia. Pomyślności nasz były szybki piłkarzu.

Mala
1 rok temu

Brawo Karol masz klasę i trzeba to cenić. Dzięki za wszystkie wspaniałe chwilę radości, walkę zaangażowanie, bramki cieszyński , i radość jaka dałeś kibicom Widzewa.Wspominaj nas dobrze i odwiedzaj Serce Łodzi kiedy tylko będziesz mógł. Powodzenia w dalszej karierze i wszystko najlepszego. Naprawdę jesteś super gość.

Piotro
1 rok temu

Dzięki Karol. Powodzenia!!!

an74drzej
1 rok temu

Myślę, że to był zły ruch działaczy Widzewa.

SarevokAnchev
Odpowiedź do  an74drzej
1 rok temu

Ale to trener odpalił. Czyli już widział że nie wydobędzie więcej. Karolowi nie udało się jak Kunowi zrobić śmiałego kroku w przód, więc wymieniamy. Robi nam miejsce po prawej stronie dla Milosa, po lewej wchodzi Ciganiks. Trzeba systematycznie wykorzystywać okienka i się wzmacniać by zespół nie zbliżył się kiedykolwiek za blisko strefy spadkowej. Dlatego odpala się najsłabsze ogniwa nawet jak są w miarę solidne. Kiedyś spotkałem się z powiedzeniem: „Jak się nie rozwijasz to się cofasz.” Jak widać w klubie wyznają taką filozofię.

Kibic1910
1 rok temu

Dzięki i powodzenia Karol.

ALEKSANDER
1 rok temu

Dzięki Karol powodzenia w nowym klubie

Pan Koral
1 rok temu

Mam nadzieję Karolu, że będziesz nas odwiedzał. Zawsze będzie miejsce dla Ciebie w Sercu Łodzi i w moim sercu!

Krzysztof
1 rok temu

Brawo Karol…tak sie tylko wielcy zachowują…obys nie zapomniał tych słow,powodzenia i szacun za występy w Mieście Łodzi

JaToJa1910
1 rok temu

Dzięki i powodzenia Karol.

KowalKnZ
1 rok temu

Powodzenia w nowym Klubie! Dzięki za wszystko i do zobaczenia W Sercu Łodzi:)

Tadeo
1 rok temu

To co napisałeś na pożegnanie pokazuje klasę i charakter piłkarza i człowieka świadomego działań w jakie się angażuje by dawały radość kibicom i sobie. TRZEBA SZUKAĆ POZYTYWNYCH ASPEKTÓW I ŻYĆ DALEJ Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ. DZIĘKI WIELKIE ZA CAŁY TEN OKRES , ŻYCZĘ ZDROWIA, UDANEGO ROZWOJU W TEMACIE „PIŁKA” I W ŻYCIU PRYWATNYM!!! Nie zawsze każdy element pasuje do danej układanki, co nie znaczy, że jest zły.

Sebastian
1 rok temu

Karol Powodzenia.Dzieki za walkę

Brunet
1 rok temu

Dzięki

Jan
1 rok temu

Dzięki Karol powodzenia w przyszłości

19
0
Would love your thoughts, please comment.x