Karol Danielak pożegnał się z kibicami

1 stycznia 2023, 15:32 | Autor:

Rok 2022 za nami! Był on szczególnie ważny dla Karola Danielaka, który praktycznie przez cały czas trwania rozgrywek ligowych reprezentował barwy Widzewa, W grudniu doszło jednak do rozstania i 31 latek przeniósł się do Wieczystej Kraków.

Piłkarz nie zapomniał jednak o czasie spędzonym w łódzkim klubie i we wpisie w mediach społecznościowych podziękował kibicom za wsparcie w trakcie trwania tej przygody.

Poniżej prezentujemy pełną treść wpisu opublikowanego przez piłkarza:

„Hej RTS Widzew Łódź ! W życiu piękne są tylko chwilę. Mój czas w Łodzi dobiegł końca, dziękuję za półtora roku pięknych chwil, pełnych sukcesów. Dziękuję kibicom za bardzo dużą ilość pozytywnych wiadomości, które otrzymałem od Was po rozwiązaniu kontraktu. To co słyszałem wcześniej z opowieści, sprawdziło się, jesteście wyjątkowi 🔥🔝 Nigdy nie zapomnę atmosfery na stadionie, bramki w debiucie, derbów, awansu do ekstraklasy, bramki przeciwko Wiśle Płock ⚽️🤸‍♂️ oraz wiele innych pięknych chwil. Teraz przede mną nowe wyzwanie @kswieczysta 🟡⚫️ Trzymajcie kciuki ✊️ Do zobaczenia w #sercełodzi 🏟

Do wpisu został załączony filmik z pamiętnymi akcjami, które nieraz powodowały radość u kibiców czerwono-biało-czerwonych.

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
19
0
Would love your thoughts, please comment.x