Kibicowskie podsumowanie 16. kolejki Ekstraklasy
30 listopada 2023, 12:00 | Autor: Bercik
Bardzo spokojny przebieg na trybunach miała miniona kolejka Ekstraklasy. Najciekawiej zaprezentowali się kibice Legii, którzy świętowali 50-lecie „Żylety”. Aż na trzech spotkaniach zabrakło fanów gości.
Efektowną oprawę miało spotkanie Legii z Wartą Poznań. Warszawiacy świętowali 50-lecie „Żylety” – zaprezentowali napis ze 140 rac, następnie malowaną sektorówkę z transparentem a następnie kolejną sektorówkę. Nie zabrakło również mnóstwa pirotechniki.
Podczas spotkania z Puszczą Niepołomice ultrasowali kibice Górnika Zabrze, którzy w dobrej liczbie udali się na ten wyjazd. Mimo niekorzystnego terminu, do Łodzi przyjechała dobra grupa sympatyków Zagłębia Lubin. Skromnie w Częstochowie stawili się kibice Cracovii.
W słabych liczbach na wyjazdach zameldowali się fani Piasta Gliwice oraz Stali Mielec. Z powodu zakazu do Poznania nie pojechali fani Widzewa. Natomiast z powodu braku sektorów dla kibiców gości, przyjezdnych zabrakło w Radomiu i Chorzowie.
Kibicowskie podsumowanie 16. kolejki Ekstraklasy:
piątek, 24 listopada
ŁKS Łódź – Zagłębie Lubin, widzów: 6473, goście: 248 (29 Polonia, 3 Odra)
Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, widzów: 8466, goście: 12
sobota, 25 listopada
Raków Częstochowa – Cracovia, widzów: 4976, goście: 130
Pogoń Szczecin – Stal Mielec, widzów: 15 183, goście: 33
Legia Warszawa – Warta Poznań, widzów: 25 656, goście: 52
niedziela, 26 listopada
Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze, widzów: 2695, goście: 1020 (100 GKS, 40 Wisłoka, 22 ROW)
Ruch Chorzów – Korona Kielce, widzów: 13 099, goście: 0
Lech Poznań – Widzew Łódź, widzów: 25 811, goście: 0
poniedziałek, 27 listopada
Radomiak Radom – Śląsk Wrocław, widzów: 6016, goście: 0
Zaległy mecz 12. kolejki Ekstraklasy:
Widzew Łódź – Ruch Chorzów, widzów: 17 338, goście: 1300







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
„Mimo niekorzystnego terminu, do Łodzi przyjechała dobra grupa sympatyków Zagłębia Lubin”
Wiedzieli już przed meczem, że będą trzy punkty, to i mieli motywację do wyjazdu nawet w niekorzystnym terminie :)
Przy 6 porażkach z rzędu w tym roku w tamtym sezonie to tez każdy przyjeżdżał do Łodzi po pewne 3 ptk,a ŁKS przez ponad rok był nie pokonany na swoim stadionie
No ta hm a teraz na ostatnim miejscu . OSTATNIM !!!! ZAPAMIETAJ
No bo dla was 1 liga jest w sam raz. Zespply slabsze a tez nikt sie na was mocno nie spina
Ja wiem czy w sam raz, ŁKS 67 sezonów w ekstraklasie (starej 1 lidze na najwyższym poziomie rozgrywkowym ) ) a Widzew 37 sezonów to chyba ŁKS bardziej do ekstraklasy pasuje czyż nie ?
ŁKS pasuje do extra jak ku…..rwie majteczki
Biała końcówko ciągniesz 7echowi
Dodam że tylko 3 kluby w tym kraju maja więcej rozegranych sezonów w ekstraklasie Legia 87,Wisła 82,i Ruch 78 i dalej jest ŁKS 67,Górnik 66,Lech 63
Za chwile spadniesz z tej eklapy z hukiem na lata, zakało, a całymi latami haniebnie bezbarwnej gry kałesu w niej chcesz Nam, co choć krócej od was gramy, to jednak co najmniej dwukrotnie więcej osiągnięć w niej mamy, niż wy, tu na Naszym Forum zaimponować?
Sama gra w eklapie niepoparta tytułami i medalami, a LKS ma tyle osiągnięć w niej, co kot naplakal, chuja jest warta… Sprdlj!
To se ne wrati. Teraz przyszły lata chude i trzeba się z tym pogodzić, a przede wszystkim nie zakłamywać rzeczywistości że w czymś dorównujecie Widzewowi
Przeciętniacy do bólu, dostarczyciele punktów, frajerzy ligi. Jeden tytuł zdobyty, jeden kupiony. Nie wychylał bym się na twoim miejscu z takimi sukcesami
Oba wywalczone niesprawiedliwie, bo w 1958 komuniści chcieli mistrzostwem uczcić 49-lecie klubu.
Tobie to pasuje w końcu stąd Wyp ierda lać.Je bać ku rwy z ełkaesu.
Czemu Galerjasiu żyjesz przeszłością? Liczy się tu i teraz a tu i teraz jesteście jak ulał na 1 ligę. W sumie to wy nigdy jakoś ambicji nie mieliście więc powinniście nie cisnąć na tą ekstraklasa, bo przez to tylko robicie długi. A potem nie ma z czego płacić piłkarzom. Ex jest dla poważnych graczy.
Hm a co dzbanie amebo powiesz o waszej frekwencji?????
XD Będziecie sobie w 1 lidze wśród równych sobie to tam będziecie bili rekordy. W Ex jesteście ściera do wycierania podłogi
I zobacz,po 6 porażkach z rzędu, nadal było na każdym meczu około 17 tysięcy kibiców,u was za chwilę będzie średnia 3 tysiące he he