Kibole dla schroniska…
19 listopada 2011, 22:05 | Autor: RyanRozpoczynamy kolejną kibolską akcję. Tym razem FANATYCY WIDZEWA będą pomagać zwierzętom przebywającym w schronisku przy ul. Marmurowej w Łodzi.
10 grudnia, przed meczem z Górnikiem organizujemy zbiórkę rzeczy na rzecz tego schroniska. Nawet pojedyncze drobiazgi mogą pomóc.
Potrzebne są:
– koce, ręczniki, stare ciuchy z miękkich ciepłych materiałów itp na posłania
– miski, garnki, które mogłyby pełnić funkcję pojemników na picie i jedzenie
– karmy – oprócz typowych karm dla kotów i psów – sucha karma, puszki, saszetki, przydadzą się też kasze, makarony, ryże itp.
– smyczki, obroże i kagańce
– budy i kojce (pewnie nikt takich rzeczy nie składuje, ale może ktoś chciałby ufundować :) )
– klatki i kosze
– pampersy (dla zwierzaków po zabiegach operacyjnych – najlepiej na 20-25 kg)
– podkłady pooperacyjne (takie maty, które kładzie się pod prześcieradłem i zapobiegają zabrudzeniu łóżka) dla zwierzaków po operacjach i szczeniaczków.
Rzeczy będzie można przekazać do sklepiku FANATYK już od meczu z Koroną Kielce (niedziela, 20 listopada). Należy je spakować w paczki lub kartony, opisać „dla schroniska” i pozostawić w sklepiku.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska