Klub już wie, że zgody od Poddębic nie będzie? Konferencja odwołana
6 marca 2015, 11:41 | Autor: RyanO 12:30 w Gutowie Małym miała odbyć się dzisiejsza konferencja prasowa z udziałem trenera Wojciecha Stawowego i jego podopiecznych. Przed kilkunastoma minutami klub poinformował jednak media, że spotkanie nie odbędzie się. Jak łatwo się domyślić, ma to związek z zagrożeniem rozegrania jutrzejszego meczu z Sandecją Nowy Sącz.
Jak pisał WTM, spotkanie odbędzie się tylko pod warunkiem, że zgodę na jego rozegranie wyda Burmistrz Poddębic, Piotr Sęczkowski. W siedzibie PZPN trwa posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych, która czeka na ten dokument. Najwyraźniej w Widzewie już wiedzą, że Pan Sęczkowski zmienił zdanie dzień przed meczem i takowej zgody nie wyda. Skoro nie będzie spotkania, nie ma sensu organizacja konferencji.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska