Klub zorganizuje Widzewską Giełdę Kolekcjonerów

30 grudnia 2022, 20:52 | Autor:

Widzew Łódź to nie tylko piłkarze rywalizujący na ligowych boiskach. Jest to także cała społeczność skupiona wokół klubu, która go wspiera i kultywuje jego tradycje i historię. Właśnie do takich osób wyszły z inicjatywą władzę klubu, bowiem dziś ogłoszono, że w styczniu odbędzie się pierwsza edycja Widzewskiej Giełdy Kolekcjonerów.

Jak czytamy na łamach widzew.com, wydarzenie będzie miało miejsce 21 stycznia, a jego początek zaplanowany został na godzinę 10:00. w budynku stadionu przy al. Piłsudskiego. Każdy z kolekcjonerów, który zechciałby zaprezentować swoje zbiory, może do 9 stycznia zapisać się wysyłając zgłoszenie na adres [email protected]. Klub podkreśla przy tym, że liczba miejsc jest ograniczona.

Na miejscu pojawi się także Marek Wawrzynowski, autor książki „Wielki Widzew”, który opowie o tym, jak ona powstała oraz odpowie na pytania zgromadzonych kibiców. Całą uroczystość poprowadzi Kamil Wójkowski. Całość ma potrwać do godziny 14:00 – do tego momentu każdy kibic będzie mógł przyjść i bezpłatnie zobaczyć wiele ciekawych pamiątek, które skrywają w sobie historię Widzewa. W dniu tym otwarte będzie również klubowe muzeum.

 

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Robert
1 rok temu

Super sprawa.

Marfin
1 rok temu

Chętnie nabędę bilety pucharowe Widzewa z lat 70 i 80.

Monika
Odpowiedź do  Leon
1 rok temu

Już widzę te tłumy wystawców

Antonio
1 rok temu

Mam troche kultowych biletów na których byłem Eintracht Udinese Parma Monaco Litex Broenby Liga Mistzów i wiele innych

5
0
Would love your thoughts, please comment.x