Pierwszy mecz

Wszyscy kibice, którzy chcieliby po raz pierwszy uczestniczyć w meczu na stadionie Widzewa i poczuć niepowtarzalną atmosferę panującą w „Sercu Łodzi„, w pierwszej kolejności muszą kupić bilet. Mogą to zrobić na dwa sposoby:

  • przez PORTAL BILETOWY na oficjalnej stronie Widzewa. Sprzedaż rozpoczyna się zazwyczaj w poniedziałek poprzedzający mecz u siebie. Aby dokonać zakupu, należy ZAŁOŻYĆ KONTO w systemie lub poprosić o pomoc kogoś, kto już takowe posiada. Ponieważ przed rundą jesienną łódzcy kibice kupili prawie 16 tysięcy karnetów, liczba dostępnych biletów jest zazwyczaj mocno ograniczona. Początkowo, w wolnej sprzedaży są tylko wejściówki na trybunę B („Niciarka„). W klubie działa jednak system zwalniania miejsc, dzięki któremu można uzyskać kod pozwalający zakupić bilet na inny sektor od osoby, która nie wybiera się na dane spotkanie. Kody takie znaleźć można między innymi na FORUM KIBICÓW WIDZEWA. Jeżeli nie uda się kupić wymarzonej wejściówki w ten sposób, pozostaje jeszcze jedna szansa. W dzień poprzedzający mecz o godzinie 9 w systemie biletowym pojawiają się te miejsca, które pierwotni właściciele zwolnili, a które jeszcze nie znalazły swoich nabywców. Zazwyczaj jest to po kilkanaście miejsc na każdą trybunę, a zatem każdy chętny powinien być móc w stanie kupić bilet dla siebie;
  • wejściówkę można oczywiście kupić także w kasie stadionu przy Piłsudskiego. Zazwyczaj otwierana ona jest w czwartek i w wyznaczonych godzinach działa do pierwszego gwiazdka sędziego w dniu meczu. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia kas dostępne są na OFICJALNEJ STRONIE KLUBU. Do zakupu biletu potrzebne jest podanie imienia i nazwiska oraz numeru PESEL.

Aby wejść na stadion, należy mieć ze sobą ważny bilet, a także dokument poświadczający tożsamość – dowód osobisty lub paszport. Prawo jazdy nie jest akceptowane. Osoby małoletnie, które nie posiadają żadnego z tych dwóch dokumentów, powinny posiadać legitymację szkolną z naniesionym na nią numerem PESEL.