Kolejna wpłata WOWP dla Akademii Widzewa

15 kwietnia 2019, 15:06 | Autor:

Na konto Widzewa wpłynęło właśnie 34,5 tysiąca złotych – poinformowała oficjalna strona widzew.com. To kolejna wpłata od sponsora strategicznego akademii łódzkiego klubu, Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy!

WOWP funkcjonuje od 2013 roku, ale jego działalność nabrała na sile po reaktywacji Widzewa dwa lata później. Wszyscy kibice, którym zależy na dobru klubu, mogą dokonywać przelewów na konto akcji. Cała zebrana kwota przeznaczana jest na funkcjonowanie akademii łodzian.

Do tej pory udało się zebrać już ponad 720 tysięcy złotych! W 2017 roku Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy została też sponsorem strategicznym Akademii Widzewa. Logo akcji widoczne jest m.in. na koszulkach drużyn młodzieżowych czy na banerach reklamowych.

Wokół WOWP funkcjonuje również Klub 1910. Wstąpić do niego może każdy, kto dokona trzech regularnych, comiesięcznych wpłat na konto akcji. Jego członkowie mogą liczyć na symboliczne wyróżnienia, jak choćby uhonorowanie odznakami z limitowanej serii albo spotkania z władzami klubu. Jedno z nich miało miejsce kilkanaście dni temu w pubie przy stadionie. Uczestniczyli w nim Jakub Kaczorowski Tomasz Jędraszczyk.

Więcej na temat funkcjonowania Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy przeczytać można na oficjalnej stronie jej organizatora, OSK „Tylko Widzew”. Wszelkie informacje znajdują się W TYM MIEJSCU.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej

Odpalcie to jakiemuś menago.
Może w końcu podeśle do nas jakiegoś dobrego zawodnika

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress