Kolejne „Widzewskie Śniadanie” za nami

31 stycznia 2019, 14:16 | Autor:

W czwartkowe przedpołudnie klub zorganizował kolejne spotkanie pod nazwą „Widzewskie Śniadanie”. To wydarzenie, skierowane do lokalnych mediów, podczas którego szefowie Widzewa w nieco mniej oficjalnej atmosferze rozmawiają z dziennikarzami.

Na spotkaniu pojawili się przedstawiciele klubu, pełniący obowiązki prezesa Remigiusz Brzeziński i szef Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Tomasz Stamirowski, a także wysłannik z ramienia MurapoluWiesław Cholewa.

W trakcie spotkania poruszone zostało kilka ważnych kwestii, decydujących o bliższej i dalszej przyszłości klubu. Rozmawiano między innymi o współpracy z Miejską Areną Kultury i Sportu, która jest operatorem stadionu, infrastrukturze i dalszych planach, związanych z rozbudową obiektu. Wszyscy byli zgodni, że obecna pojemność trybun nie jest wystarczająca na zaspokojenie zainteresowania meczami Widzewa.

Z klubowych analiz wynika, że najbardziej opłacalne marketingowo i finansowo byłoby rozbudowanie stadionu o około trzy-cztery tysiące miejsc. Jest to w tej chwili jeden z priorytetów przy Piłsudskiego, ale włodarze nie ukrywają, że temat jest trudny w realizacji i działania w tym aspekcie na pewno jeszcze będą trwać.

Ważną informację przekazano w kontekście wyboru nowego prezesa. Brzeziński zdradził, że wyłonienie następcy jest już na ostatniej prostej. Nazwisko nowego szefa spółki powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Poinformowano również, że ze strony stowarzyszenia nie ma kandydatury obecnego wiceprezesa Piotra Szora.

Widzew jest także w kontakcie z Urzędem Miasta Łodzi oraz podległymi im wydziałami. Chwalono sobie coraz lepszą współpracę z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, który zarządza boiskami na Łodziance. Szefowie klubu zapewnili też, że nie odpuszczają w temacie terenów należących niegdyś do Startu  Łódź. Widzewiacy chcieliby mieć tam swoją bazę treningową.

Oprócz najważniejszych spraw, poruszono także drobne tematy, składające się na całość wizerunku klubu. Obecny na spotkaniu rzecznik prasowy Marcin Olczyk zapowiedział m.in. dalszy rozwój Widzew TV, warsztaty dla piłkarzy odnośnie swobody wypowiedzi przed kamerą czy przebudowę oficjalnej witryny.

Intencją klubu jest organizowanie „Widzewskich Śniadań” raz w miesiącu, co ma poprawić komunikację z mediami.

5
Dodaj komentarz

1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dario

brzezinski z andrzejewskim na zdjęciu widzę przyjaciele, trzeba sobie robić prasę ;-) słuchać „dziennikarzy” i robić tak jak oni uważają… Cena PR nie zna granic. Mam wrażenie, ze brzezinski przedłuża yyyy wybór prezesa byle ogrzać się jak najdłużej w yyyy blasku kamer. Stamirowskiemu ten buc nie dorasta do pięt.

Rafi

Chcą by było ok a ty kolego siejesz ferment i bzdury wypisujesz.Nie masz co robić i zajmujesz się tylko hejtem. Pamiętaj, że to teraz karane.

Pit

To jest pejs przeciez

Jura

Na zdjęciu jest nie Andrzejewski, tylko Tarot.

Wcześniej był Andrzejewski, tylko podmieniliśmy :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress