Kolejny krok – odzyskanie licencji
12 marca 2015, 18:16 | Autor: RyanPo wielu nerwowych dniach kibice Widzewa mogą choć na chwilę odetchnąć. W czwartek zakończył się pierwszy, bardzo długi odcinek serialu pt. „Poszukiwanie stadionu zastępczego”. Pozytywna opinia poddębickiej policji umożliwi Burmistrzowi Piotrowi Sęczkowskiemu wydać klubowi oficjalną zgodę na organizację imprez masowych.
Przed działaczami, którym dziś również spadł kamień z serca (choć sami sobie winni), stoi więc obowiązek postawienia kropki nad i. Komisja ds. Licencji Klubowych czeka na przesłanie dokumentu z podpisem Burmistrza, dzięki któremu licencja zostanie odwieszona, a „rozdrażniona, jak lew w klatce” drużyna Wojciecha Stawowego będzie mogła w końcu zainaugurować wiosenne rozgrywki.
Jeśli nie nie stanie się nic niespodziewanego, jutro oficjalnie Widzew wróci w szeregi I-ligowców. „Klub ma czas na przedstawienie dokumentu najpóźniej 7 dni przed meczem. Ponieważ Związek w sobotę nie pracuje, taką zgodę Widzew musi przesłać do nas najpóźniej w piątek, ustaliliśmy, że czekać będziemy do godz. 12:00” – powiedział WTM Łukasz Wachowski, szef Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN. „Dokumenty wystarczy nadesłać elektronicznie, nie będzie osobnego posiedzenia Komisji” – dodał.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska