Komunikat dt. nagrywania wejścia kibiców Widzewa w Szczecinie
11 kwietnia 2013, 23:04 | Autor: karolinkaW związku z pojawiającymi się informacjami o niewłaściwej pracy służb zabezpieczających oraz obsługujących spotkania rozgrywane na stadionie Pogoni Szczecin Stowarzyszenie FANATYCY WIDZEWA zdecydowało się rejestrować na kamerę video procedurę wejścia kibiców Widzewa na sektor gości szczecińskiego stadionu.
Korzystamy z tego rozwiązania po raz kolejny i po raz kolejny liczymy, iż poniższy komunikat skutecznie zdyscyplinuje odpowiednie służby zabezpieczające i obsługujące mecz Pogoń Szczecin – Widzew Łódź, a tym samym obejdzie się bez jakichkolwiek incydentów podczas wchodzenia fanów na stadion.
Pełna treść komunikatu, jaki w dniu dzisiejszym został wysłany do kierowników ds bezpieczeństwa obu Klubów oraz szczecińskiej policji:








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska