Koniarek przesiadł się na ławkę trenerską
31 marca 2015, 13:12 | Autor: RyanLegenda Widzewa, Marek Koniarek, który od kilku lat pracuje w Rozwoju Katowice, zmienił funkcję. Popularny „Koniar” opuścił stanowisko dyrektora sportowego (przejął je Kamil Kosowski) i przesiadł się na trenerską ławkę. Rozwój pod jego wodzą zdołał nawet wygrać pierwsze wiosenne spotkanie z silnym rywalem w Kluczborku.
Niedługo były napastnik łodzian będzie mógł liczyć na naprawdę komfortowe warunki pracy, bowiem katowicki klub otrzymał po bardzo długim oczekiwaniu zapłatę za sprzedaż Arkadiusza Milika do Górnika Zabrze. To sowita kwota, wynosząca ok. miliona złotych. Życzymy Koniarkowui rychłego awansu do I ligi i najlepiej konfrontacji z Widzewem w przyszłym sezonie, właśnie na tym szczeblu rozgrywkowym!
Zimą bliski wypożyczenia do Rozwoju był Marcin Kozłowski.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska