Koszulki „BEZ KIBOLI NIE MA GOLI”
1 lipca 2011, 10:42 | Autor: RyanPonieważ w naszym kibicowskim świecie dzieje się tak a nie inaczej, postanowiliśmy wypowiedzieć swoje zdanie przy pomocy „propagandy wizualnej” :) Przyjmujemy zapisy na koszulki „Bez kiboli nie ma goli„.
Zapisy i wpłaty trwają do 8 lipca.
Wszelkie informacje znajdują się na forum eWidzew.pl w tym wątku: viewtopic.php?f=73&t=14414
Koszt koszulki 25 zł dla członków Stowarzyszenia FANATYCY WIDZEWA lub 30 zł dla pozostałych. Zapisy oraz numer konta do wpłat znajduje się w powyższym wątku na forum. Jeśli ktoś chce otrzymać koszulkę pocztą, do przelewanej kwoty musi doliczyć 8 zł.
Jesli ktoś wpisze zapotrzebowanie, a w ciągu tygodnia nie wpłaci kasy, jego wpis zostanie usuniety. Koszulek będzie tylko tyle, ile wpłat. Zapisy trwają jeszcze tylko tydzień, więc trzeba się szybko decydować.
Projekt:

Rozmiarówka męska:

Zachęcamy do zakupu.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska