Koszykarki Widzewa z licencją na grę w I lidze
21 lipca 2024, 17:05 | Autor: Bercik
W tym tygodniu dotarły do nas kolejne dobre wieści w temacie widzewskiej koszykówki. Jak poinformował łódzki klub za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, zespół czerwono-biało-czerwonych otrzymał licencję na występy w I lidze!
Pozytywną decyzję w tej sprawie wydała 17 lipca Komisja Licencyjna Polskiego Związku Koszykówki. Widzewianki będą występować ponownie w I lidze, a swoje domowe spotkania będą rozgrywały tradycyjnie w hali przy ulicy Małachowskiego.
Obecnie trwa kompletowanie składu, w jakim koszykarki wystąpią w przyszłym sezonie. O transferach przychodzących będzie informować za pośrednictwem naszego portalu.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Koszykarki nie maja dobrego sponsora..i cienko to bedzie wygladalo..Lepiej dac sobie spokoj….niz byc dziewczyna do bicia..
Tak bez ambicji żadnych ? Właśnie lepiej pokazać się z dobrej strony i dać znak, że warto w tą drużynę coś zainwestować..
To może tak zrobić comiesięczną zrzutkę na koszykarki?
Skoro jest nas tak dużo, to niech chociaż połowa z nas wpłaca co miesiąc po 5,00 zł na konto klubowe.
Wtedy będzie kasa aby powalczyć o coś więcej. Kwota 5-ciu złotych to nawet nie jest połowa ceny piwa Robotnicze.
Wtedy nie trzeba takich tekstów pisać jak twój komentarz.