Kontrakty Kozłowskiego i Warchoła przedłużone
17 grudnia 2014, 14:20 | Autor: PaulinaJak poinformował dziś klub, kontrakty z Widzewem Marcina Kozłowskiego oraz Damiana Warchoła zostały przedłużone. Obaj zawodnicy w rundzie jesiennej należeli do wyróżniających się piłkarzy, dlatego też skorzystano z prawa do przedłużenia obowiązujących do tej pory umów.
Nowa umowa Kozłowskiego będzie obowiązywała przez najbliższe 4 lata, natomiast Warchoł został zakontraktowany na kolejne 2 sezony. Pierwotnie ich kontrakty wygasały z końcem czerwca 2015 roku.
Marcin Kozłowski jest wychowankiem klubu z al. Piłsudskiego. W ostatniej rundzie rozegrał w barwach Widzewa 16 spotkań i zdobył 2 gole (w meczach przeciwko GKS Tychy i Termalice Nieciecza). Damian Warchoł z łódzkim klubem związany jest od 2012 roku, a w ostatniej rundzie wystąpił w 9 meczach i również dwukrotnie trafiał do bramki rywala (w meczach z Chrobrym Głogów oraz GKS Katowice).








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Radomiak Radom
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Motor Lublin
Korona Kielce
Piast Gliwice
Cracovia
Widzew Łódź
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Świt Nowy Dwór Maz.
Olimpia Elbląg
Mławianka Mława
GKS Bełchatów
Broń Radom
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska