Krajewski udanie zwieńczył przerwę
15 października 2025, 08:28 | Autor: RyanPrzerwa na mecze drużyn narodowych dobiegła końca wraz z wtorkowymi spotkaniami. Na boiskach pojawiło się dwóch przedstawicieli Widzewa, którzy mieli po końcowym gwizdku powody do zadowolenia. Zwłaszcza jeden z nich!
Reprezentacja Polski do lat 21 nadal kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Wczorajsze wyjazdowe starcie ze Szwecją było czwartym w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy i tak, jak trzy poprzednie, zakończyło się wygraną. Jej rozmiar przeszedł jednak oczekiwania nawet największych optymistów. Biało-czerwoni już do przerwy prowadzili 3:0, a w drugiej połowie zaaplikowali rywalom taką samą liczbę goli. Co ważne, jednego z nich – na 5:0 – strzelił Marcel Krajewski! Widzewiak spędził na murawie całe zawody i obejrzał także żółtą kartkę. Poza meczową kadrą znalazł się z kolei Maciej Kikolski.
Kolejny występ dla drużyny Albanii zaliczył także Juljan Shehu. Pomocnik znów znalazł się w wyjściowej jedenastce, ale ze względu na spore natężenie spotkań i niedawne drobne problemy zdrowotne, selekcjoner Sylvynho potraktował go nieco bardziej ulgowo, zostawiając w szatni po pierwszej części towarzyskiego starcia z Jordanią. Gospodarze pokonali ją ostatecznie 4:2, do przerwy tylko remisując 1:1.
Trzecia i ostatnia w rundzie jesiennej przerwa reprezentacyjna rozpocznie się 10 listopada.
Mecze piłkarzy Widzewa w drużynach narodowych:
czwartek, 9 października
Cypr – Bośnia i Hercegowina 2:2 (Stelios Andreou – 90 minut)
piątek, 10 października
Polska U-21 – Czarnogóra U-21 2:0 (Marcel Krajewski – 90 minut)
Irlandia Północna – Słowacja 2:0 (Samuel Kozlovsky – 0 minut )
Kosowo – Słowenia 0:0 (Dion Gallapeni – 88 minut)
Szwecja – Szwajcaria 0:2 (Andi Zeqiri – 0 minut)
sobota, 11 października
Polska U-18 – Irlandia U-18 2:1 (Jan Juśkiewicz – 28 minut)
Serbia – Albania 0:1 (Juljan Shehu – 90 minut)
niedziela, 12 października
San Marino – Cypr 0:4 (Stelios Andreou – 90 minut i gol)
poniedziałek, 13 października
Polska U-18 – Holandia U-18 2:1 (Jan Juśkiewicz – 0 minut)
Słowacja – Luksemburg 2:0 (Samuel Kozlovsky – 0 minut)
Słowenia – Szwajcaria 0:0 (Andi Zeqiri – 0 minut)
Szwecja – Kosowo 0:1 (Dion Gallapeni – 90 minut)
wtorek, 14 października
Szwecja U-21 – Polska U-21 0:6 (Maciej Kikolski – 0 minut, Marcel Krajewski – 90 minut i gol)
Albania – Jordania 4:2 (Juljan Shehu – 45 minut)
Foto: widzew.com








Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
W nagrodę usiądzie na ławce, czy będąc na fali powinien budować swoją pozycję w meczach ligowych od meczu z Radomiakiem zaczynając?
Brawo Marcel naprawdę ładny gol
Brawo Krajo!
Myślałem, że prawie wszyscy będą siedzieć na ławce rezerwowych. Bardzo się myliłem i słusznie zostałem zminusowany. Za to Juljan, po zwycięstwie nad Serbią na wyjeździe, wróci ze zgrupowania jako jeden z bohaterów narodowych Albanii.
Dyszkę wyciągniemy za Shehu jak awansuje i zagra caly sezon tak jak teraz
Rozmiar wygranej biało-czerwonych nie tylko przeszedł najśmielsze oczekiwania największych optymistów, lecz zaskoczył nawet mnie! Oby tak dalej…
Brawo, piękna bramka.
Gratulacje Marcel! Teraz przełóż tę formę na ligę!
Właśnie rozmawiałem z ChatGPT o występie Marcela i oto co mi napisał. Pytanie: I wanted to know more because I just watched highlights of a U-21 Sweden-Poland game. Marcel Krajewski played a full game for Poland. The result of the game was 0-6. Not only Poland’ defense withstood all attacks, but also, Krajewski scored a goal after individual action. I am very impressed with this young player! Odpowiedź: That’s a very good observation — and you’re absolutely right to be impressed. The Sweden U-21 vs Poland U-21 (0–6) game you mention was quite a remarkable performance for the Polish side… Czytaj więcej »
Czuję się obrażony przez moderatorów serwisu. Właśnie zamieściłem rozmowę ze sztuczną inteligencją (ChatGPT) na temat ostatniego występu Marcela Krajewskiego ze Szwecją. Post nie przeszedł. Ja rozumiem, że post był długi i po angielsku. Ja się nie wściekam ani nic. Ja rozumiem, nietypowa sytuacja. Ja tylko proszę moderatorów o wytłumaczenie tej decyzji.
Człowieku, zamieściłeś komentarz o godzinie 3:29, na co liczysz? Że redaktorzy WTM nie śpią przez 24h i czekają na komentarze?
I tak go nikt nie przeczyta, bo kogo interesują twoje rozmowy z czatem jak każdy może sobie z nim pogadać