Krótkie testy młodzieżowców
18 lipca 2017, 18:07 | Autor: Ryan
Po dwóch dniach odpoczynku widzewiacy wrócili do treningów. Na wtorek Przemysław Cecherz zaplanował dwie jednostki treningowe. Pierwsza odbyła się na siłowi, druga już na boisku. Udział w obu wzięło dwóch młodzieżowców, którzy przyjechali na testy.
18-letni Kamil Koszela z Korony Kielce oraz rok starszy Kamil Pajnowski z Jagiellonii Białystok nie zagrzeją jednak na dłużej miejsca w zespole Widzewa. Wątpliwe nawet, że zostaną zabrani na jutrzejszy sparing do Wronek. W zasadzie ich obecność można było przemilczeć – nic by się nie stało. Wciąż trwają poszukiwania bardziej wartościowych młodzieżowców.
Dobrą wiadomością jest, że w pełny trening wszedł już Aleksander Kwiek. Z zespołem ćwiczy już także Sebastian Olczak, który w weekend przebywał poza Łodzią ze względu na sprawy osobiste. Jutro łodzianie rano wyjeżdżają na mecz z Lechem II Poznań, a po nim, na miejscu zaliczą odnowę biologiczną.







Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Korona Kielce
Cracovia
GKS Katowice
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wisła II Płock
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska