Leszek Iwanicki dziękuje kibicom
2 lutego 2022, 08:30 | Autor: Kamil
Kilka tygodni temu pisaliśmy o zbiórce krwi dla Leszka Iwanickiego, zasłużonego piłkarza Widzewa Łódź z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Cała akcja zakończyła się sukcesem, dzięki czemu już w piątek były zawodnik będzie mógł poddać się zabiegowi!
Przypomnijmy, że Iwanicki w czerwono-biało-czerwonych barwach zdobył aż sześćdziesiąt pięć bramek, co czyni go jednym z najlepszym strzelców w historii. Po zakończeniu kariery popadł jednak w spore problemy zdrowotne, związane głównie ze stawami biodrowymi. Gdy usłyszeli o tym fani łódzkiego klubu, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i, przy współpracy z RadioWidzew.pl, pomóc widzewiakowi. Więcej o całej tej historii przeczytać można TUTAJ.
Były piłkarz zakwalifikowany został do zabiegu, ale by ten mógł przebiec pomyślnie, potrzebna była krew. I w tej kwestii kibice stanęli na wysokości zadania, błyskawicznie reagując na apel. Już w piątek Iwanicki będzie mógł więc przejść długo wyczekiwaną operację, za co dziękuje wszystkim zaangażowanym! Przyłączamy się do tych podziękowań i życzymy dużo zdrowia!
W imieniu Leszka Iwanickiego dziękujemy wszystkim Kibicom, którzy wsparli zbiórkę krwi dla naszego byłego piłkarza. W najbliższy piątek Leszek Iwanicki przejdzie w Łodzi operację biodra. Trzymamy kciuki. pic.twitter.com/FUj2w3vlOh
— Marcin Tarociński (@M_Tarocinski) February 1, 2022
Foto: widzew.com





Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Wisła Płock
Raków Częstochowa
Radomiak Radom
Cracovia
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Korona Kielce
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice 
Warta Sieradz
Ząbkovia Ząbki
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Broń Radom
Świt Nowy Dwór Maz.
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Już za te same kółeczka zasłużyłeś Leszku na tą pomoc
Nie mówiąc oczywiście o rzutach wolnych.
Oby wszystko się dobrze potoczyło
Zabieg to nie operacja. Operacja to nie zabieg pozdro
Naprawde musisłes? Niby głupi nie jestes ale mądry wcale.
Zamiast zyczyc Leszkowi zdrowia próbujesz byc mądrzejszy od telewizora. No szkoda…..
Pamietam ,miał duze widzewskie serce i talent. Nie oszczędzal się.Dobry technicznie. Dużo Zdrowia..
Leszek Iwanicki super technika, miło się go oglądało przez wiele lat.
Mój idol początku lat 90-tych.Powodzenia.
Pozdrowienia Panie Leszku z Ogniskowej.
Pamietamy.
Pozdrowienia dla Łukasza, Rafała, Małżonki i dla całej Rodziny.
„OOOO Łódźki Widzew OLE…..”
Niestety małżonka Pana Leszka, Pani Beata, zmarła parę lat temu :(
Bardzo mi przykro. Nie wiedzialem.
Pozdrowienia z Ogniskowej.