Linia obrony także wzmocniona!
22 czerwca 2017, 17:15 | Autor: RyanPo Michale Millerze drużyna Widzewa ma drugiego nowego piłkarza. Dzisiaj umowę z klubem podpisał Radosław Sylwestrzak, który wzmocni linię defernsywną łódzkiego zespołu – informuje widzew.com.
Sylwestrzak to brat znanego z występów w Ekstraklasie Kamila. Drogi obojga rodzeństwa rozeszły się w 2011 roku. Starszy z braci przeniósł się do Chrobrego Głogów, a młodszy na transfer do silniejszego klubu czekał dwa lata. Trafił wówczas do GKS Katowice, w którym spędził półtora sezonu. Zagrał jednak w zaledwie sześciu ligowych spotkaniach.
Później Radosław Sylwestrzak występował w Formacji Port Mostki, Radomiaku Radom, a ostatnie półtora roku grał we wspomnianej Siarce. W minionych rozgrywkach był jej podstawowym piłkarzem, zaliczając 26 meczów (1 gol).
Wczoraj świeżo upieczony widzewiak ustalił warunki swojego kontraktu i przeszedł badania medyczne. Dziś mógł już bez przeszkód podpisać 2-letnią umowę.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska