M. Kozłowski: „Każda wygrana smakuje tak samo”

12 września 2017, 20:51 | Autor:

Marcin_Kozłowski

Pewny punkt linii obrony, Marcin Kozłowski, napracował się w piątkowym meczu z Olimpią Zambrów. Jego waleczność i determinacja sprawiają, że zaskarbił sobie serca wielu kibiców. Jak obrońca ocenił ostatni mecz Widzewa?

Gracze Olimpii przyjechali do Łodzi z myślą wywiezienia jednego punktu i prawie im się to udało. Zawodnicy z Zambrowa postawili przysłowiowy „autobus” w polu karnym i skutecznie bronili się przed atakami łodzian. Jednak jak podkreślił nasz rozmówca, Widzew zawsze walczy i ostatecznie trzy punkty zostały w Łodzi. „W każdym meczu gramy do końca, nie ważne która jest minuta” – powiedział WTM.

Popularny „Cinek” zaznaczył, iż rywale kondycyjnie wytrzymali całe spotkanie i konsekwentnie realizowali założenia taktyczne. Gracze Widzewa trochę zbyt wolno rozgrywali piłkę, ale liczy się efekt końcowy. „Zwycięzców się nie sądzi. Wygraliśmy i możemy ze spokojem przygotowywać się do kolejnego meczu” – dodał zawodnik.Jak dodał obrońca, każda wygrana smakuje tak samo, nieważne, czy wygrywa się 1:0 czy pewnie 3:0. Najważniejsze są trzy punkty i czyste głowy przed kolejnymi meczami: „Sporo meczy przed nami, musimy punktować, aby wywalczyć ten awans” – podkreślił Kozłowski.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x